[/aviable]
Filmai online


» » Vyrai juodais drabužiais 3 / Men in Black III (2012)

Vyrai juodais drabužiais 3 (2012) Men in Black III

Vyrai juodais drabužiais 3 / Men in Black III (2012) BRRip
  • Metai: 2012
  • Šalis: USA
  • Žanras: Veiksmo. Nuotykių. Komedija
  • Kalba: lietuvių kalba
6.8 273.275
1h 46min

Aprašymas

Juodais drabužiais pasidabinę vyrai nukenksmino du ypatingai klastingus užpuolikus Edgarą ir Serliną. o dar kelias dešimtis blogų ateivių privertė pamiršti viską. Nuo gausybę likimo išbandymų patyrusio Agento Kėjaus nostalgiškos ir komiškos pažinties su žingeidžiu jaunesniuoju kolega Agentu Džėjumi šviesos greičiu praslinko 15 metų. Tačiau milžinišką patirtį ir kertines žinias įdėmiai kaupęs Agentas Džėjus net nepastebėjo. kaip jo nepakeičiamas mokytojas Agentas Kėjus pradingo be žinios.

Užsukęs į agentūrą Agentas Džėjus išgirsta šokiruojančią naujieną. kad Agento Kėjaus visai nebėra. Pasirodo. kad patį profesionaliausią ateivių gaudytoją prieš 40 metų klastingai sudorojo už kampo patykojęs ir išvaizdą pasikeitęs nelegalus imigrantas iš kosmoso platybių.

Nuo šiol Agentas Džėjus priverstas veikti vienas. nors jis nespėjo išsiaiškinti daugelio svarbiausių galaktikos paslapčių. Vyrukui belieka vienintelė galimybė dar vienam pasimatymui su Agentu Kėjumi - grįžti į praeitį ir pakeisti ateitį.

Komentarai

Top filmai