[/aviable]
Filmai online


» » Neklausk meilės vardo (1 sezonas) / Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon (Season 1) (2011)

Neklausk meilės vardo 1 sezonas (2011) Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Season 1

Neklausk meilės vardo (1 sezonas) / Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon (Season 1) (2011) WEBRip Pridėta 349 serija
  • Metai: 2011
  • Šalis: India
  • Žanras: Drama. Romantinis
  • Kalba: Lietuvių kalba
7.6 1.337
22min

Aprašymas

Neklausk meilės vardo“ turi neįtikėtiną istoriją: 2015 m. buvo parodytos aštuonios finalinės serialo serijos. kurių Indija sulaukė po trejų metų pertraukos. parodžius beveik visą serialą. Šiose serijose indai sužinojo. kaip porai sekasi gyventi po vedybų. Serialas buvo toks populiarus. kad šią vasarą planuojamas dar vienas jo sezonas. tiesa. tik su kita pagrindine aktore.

„Neklausk meilės vardo“ – istorija apie jauną moterį. vardu Kuši. kurios vestuves sugriauna arogantiškas verslininkas Arnavas. Maža to. vietos televizijoje parodomas siužetas. kuriame Kuši pavaizduojama dviprasmiškoje situacijoje su juo. Kuši šeimos vardas yra viešai suterštas. ji su seserimi išsiunčiamos pas našlę tetą į Delį. Kuši įsidarbina įmonėje „ASR“. net nežinodama. kad šis pavadinimas yra jos savininko inicialai. Pasirodo. įmonė ir priklauso bjauriajam Arnavui. Biure susitikę Kuši ir Arnavas susilažina iš šimto tūkstančių rupijų. kad čia ji ilgai neištvers. Arnavas kiekvieną merginos dieną paverčia pragaru. o giminaičių spaudimą patirianti Kuši išeina iš darbo anksčiau termino. Kuši sužino. kad Arnavas yra našlaitis ir pastebi. kad. nepaisant grubių santykių su ja. jis visada yra pasiruošęs ją apginti. Kuši įsimyli Arnavą ir padeda įtarti. kad meilė yra abipusė. Bet tai tik istorijos pradžia... Seriale ne tik bus parodytas visas „Misis Indija“ konkursas. Dramatiškoje istorijoje netrūks barnių. šantažų. pagobimų. meilės ir neapykantos.

Komentarai

reda456333
  • 3
labas idekite daugiau seriju serialo neklausk meiles vardo gerai 
reda456333
  • 5
Neklausk meilės vardo indu serjalas ar galetumete ideti daugiau seriju 267 268 269 270 271 tiek bent idekite gerai tada daugiau nieko neprasysiu jusu tik sito serjalo serijas idekite kiek galite daugiau pazdu ir duodu jums zodi kad daugiau nieko neprasysiu nu prasau jusu idekite keles serijas
Agnė 1990
  • 3
Ar bus ikelta daugiau seriju? 
zuikisxe
  • 4
Sveiki, Kodėl nerodo 350 serijos?

Top filmai