Kapitonas Amerika: pilietinis karas / Captain America: Civil War (2016)
Pažymėti
Treileris
Galima žiūrėti per:
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
BRRip
24 Lie. 2019

Kapitonas Amerika: pilietinis karas

Captain America: Civil War
Aprašymas:
Ypatingų galių turintys superherojai gyvena sau įprastu ritmu – gelbėja pasaulį ir saugo žmoniją nuo blogiečių. o laisvalaikiu tampa eiliniais praeiviais gatvėje. Bet pasaulio gelbėjimas – nelengvas darbas. todėl kartais jie priverda daug nemalonumų valdžiai. Ši – suerzinta superherojų populiarumo ir sukeliamų neramumų. išleidžia naują įstatymą: juo remiantis visi pasaulio sergėtojai nuo šiol privalės nusiimti savo kaukes ir atskleisti tikruosius veidus.

Naujasis įstatymas ne sukiršina herojus ir padalija juos į dvi priešiškas stovyklas. Vienai jų vadovauja Kapitonas Amerika. griežtai pasisakantis prieš valdžios ketinimus paviešinti tikrąsias superherojų tapatybes. o kitai... Geležinis Žmogus. Visų nuostabai. jis pritaria naujajam įstatymui ir kategoriškai nepalaiko kolegų. norinčių likti incognito.

Tačiau pasaulio gelbėtojų tarpusavio nesutarimai – puikus laikas vešėti blogiui...

Brolių režisierių Anthony ir Joe Russo duetas ėmėsi istorijos. kurioje šįkart vienas prieš kitą stos... Kapitonas Amerika ir Geležinis Žmogus!

Filme gausu ryškiausių pasaulio gelbėtojų – be Kapitono Amerikos ir Geležinio žmogaus. žiūrovai pamatys ir Juodąją našlę. Sakalo akį. Žiemos karį. Vanagą. Raudonąją raganą. Žmogų-vorą bei kitus herojus. nužengusius tiesiai iš komiksų puslapių. Tradiciškai juos įkūnys žymiausi Holivudo veidai ir vardai – Chrisas Evansas. Robertas Downey Jr.. Scarlett Johansson. Elizabeth Olsen. Paulas Ruddas. Franask Grillo ir kiti.
IMDB įvertinimas
8.1
303.990
Lankytojų įvertinimas
Palikite atsiliepimą apie - Kapitonas Amerika: pilietinis karas 0
Atnaujinti kodą