[/aviable]
Filmai online


» » Trys žingsniai iki tavęs (2019) / Five Feet Apart

Trys žingsniai iki tavęs (2019) (2019) Five Feet Apart

Trys žingsniai iki tavęs (2019) / Five Feet Apart HDRip
  • Metai: 2019
  • Šalis: USA
  • Žanras: Drama, Romantinis
  • Kalba: Lietuvių kalba
7.1 5902
1h 56min

Aprašymas

Kaip ir dauguma paauglių, septyniolikmetė Stela (akt. Haley Lu Richardson) – nuo kompiuterio priklausoma vlogerė, dievinanti savo draugus. Priešingai negu dauguma bendraamžių, mergina dienas leidžia ligoninėje, taikstydamasi su džiaugsmo nekeliančia cistinės fibrozės diagnoze. Pavojinga liga reguliuoja Stelos gyvenimą, kupiną rutinos, griežtai nustatytų ribų ir geležinės valios reikalaujančios savikontrolės. Griežtai sustyguota kasdienybė susvyruoja, ligoninėje pasirodžius žavingam pacientui Vilui (akt. Cole Sprouse). Jaunuolių santykiai vystosi klastingos ligos šešėlyje, cistinei fibrozei diktuojant pagrindinę taisyklę – būtinybę laikytis saugaus trijų žingsnių atstumo ir išvengti bet kokio fizinio kontakto. Širdį užliejus pirmajai meilei, Stela ir Vilas tetrokšta peržengti ribas – sulaužyti juos varžančias taisykles ir pulti į vienas kito glėbį, tačiau ar jiedu išdrįs rizikuoti savo ir mylimųjų gyvybėmis? O gal meilė egzistuoja ir per tris žingsnius iki tavęs?

Komentarai

Šnipukė
  • 0
Didžiausia nesamonė kokia mačiau. Didžiausias nusivilimas kad čia vaidina Cole. Tas pats nuostabus aktorius kuris vaidina Riverdale. 
Ir čia 2019 metų filmas? 
Atrodo kaip penkesdešimtūjų.
Pati didžiausia nesamonė kokia mačiau.
O dar Cole čia taip baisiai atrodo.
Man gaila žmonių kurie tai sukūrė. Tai pat ir Cave. 
lol oboly
  • 0

Šnipukė, jei nesuprantate filmo, kad Cole cia vaidina serganti, o jus baisiu vadinate. Kad aktorius kitam filme vaidinti negali? sori, bet turekit gedos ;))
Žiūrovas
  • 0

lol oboly,Pritariu!

Top filmai