[/aviable]
Filmai online


» » ADMIROLAS (2008) / ADMIRAL

ADMIROLAS (2008) (2008) Admiral

ADMIROLAS (2008) / ADMIRAL BDRip
  • Metai: 2008
  • Šalis: Russia
  • Žanras: Biografinis, Drama, Istorinis, Romantinis, Karinis
  • Kalba: Lietuvių kalba
6.8 7070
2h 4min

Aprašymas

Sėkmingiausio visų laikų rusiško filmo "Likimo ironija, arba laimingų Naujų!" saldžioji porelė Konstantinas Chabenskis ir Liza Bojarskaja vėl susitinka kine, bet visiškai kitokiame ir neromantiškame žanre. 

Įdomu ir tai, kad trečiasis pelningo naujamečio pokylio dalyvis Sergejus Bezrukovas taip pat gavo šaukimą į karą. Ant populiarumo bangos užšokę trys Rusijos aktoriai iškeitė degtinę, mišraines ir saldainius į revoliucijos pavojus ir didingos meilės intrigas. 2005-siais tarptautinių kino festivalių orbitoje pasižymėjęs naujosios kartos režisierius Andrejus Kravčukas (drama visai šeimai "Italas" buvo apdovanota Berlyne) drąsiai ėmėsi rusiškais mąstais milžiniško 16 mln. JAV dolerių biudžeto karinės dramos šturvalo ir pasiryžo atvairuoti didelius lūkesčius generuojantį filmą prie titaniškų finansinių rekordų. Prodiuseriai pasirinko žiūrovams patinkančią formulę, kurioje sukryžmino tikrus istorinius įvykius ir išgalvotą jausmų dramą.

Siužeto užuomazga yra artima "Likimo ironijai", nes karo didvyriu laikomas admirolas Sobčiakas (Konstantinas Chabenskis) beprotiškai įsimyli geriausio savo draugo generolo Kapelio (Sergejus Bezrukovas) gražiają žmoną Aną (Liza Bojarskaja). Mylinčio tėvo ir vyro širdyje žaižaruoja revoliucija, kuri susitapatina su įsiplieskiančia revoliucija jo gimtojoje šalyje. Lietuvos žiūrovai pamatys ambicingąjį proginį filmą tą pačią dieną, kai jis startuos Rusijos kino teatruose. Tai jau yra nusistovėjusi mūsų kino rinkos tradicija, padedanti apsaugoti kūrinį nuo piratavimo viruso, todėl skandalų ieškotojams nereikėtų daryti išvadų, kad "Admirolo" premjera numatyta spalio 9-ajai, kai Rusija švęs komunistų bolševikų sukilimo metines. Žinoma, politinių niuansų režisierius Andrejus Kravčukas neišvengs ir kaip visuomet paryškins neįveikiamos rusiškos sielos stiprybę. Tačiau pagrindinis filmo akcentas - tai įspūdingos batalinės scenos, laivų mūšiai atvirame vandenyne ir kruvini susirėmimai ant balto sniego. Rusai kuria tokią galingą karinę dramą, kurią jiems nebus gėda lyginti su "Perl Harboru" ir "Patriotu".

Komentarai

Top filmai