[/aviable]
Filmai online


» » Vėjų upė / Wind River (2017)

Vėjų upė (2017) Wind River

Vėjų upė / Wind River (2017) WEB-DLRip
  • Metai: 2017
  • Šalis: UK. Canada. USA
  • Žanras: Kriminalinis. Drama. Mistinis
  • Kalba: lietuvių kalba
7.9 35.099
1h 47min

Aprašymas

Patyręs medžiotojas Koris akt. Jeremy Renner atokaus rezervato „Vėjų upė“ teritorijoje aptinka žiauriai nužudytos indėnės lavoną. Netikėtas radinys sudomina ne tik vietines policijos pajėgas. tačiau ir FTB. tirti nusikaltimo atsiuntusius agentę Džeinę Baner akt. Elizabeth Olsen. Eidama nusikaltėlio pėdsakais. nepatyrusi moteris vis labiau rizikuoja gyvybe ir netrunka patekti į paslapčių. intrigų ir kruvinų susirėmimų verpetą jai svetimose laukinėse žemėse. Jusdamas ryšį su indėnų rezervatą sukrėtusiu nusikaltimu. į pagalbą Džeinei stoja Koris. tačiau ar du žmonės yra pajėgūs kovoti su nusikaltėliu. kurio jiedu negali aptikti?

Filmų „Sicario: narkotikų karas“ angl. „Sicario“. 2015 ir „Bet kokia kaina“ angl. „Hell or Hight Water“. 2016 scenaristas Taylor Sheridan vos antrąjį savo režisuotą filmą „Vėjų upė“ pristatė dviejuose labiausiai vertinamuose kino festivaliuose – sėkmingai pasirodęs Sundance kino festivalyje gegužę režisierius atvyko į Kanus ir festivalio programoje „Ypatingas žvilgsnis“ pelnė pagrindinį apdovanojimą už geriausią režisūrą.

Anot kino kritikų. šiame kvapą gniaužiančiame įtempto siužeto trileryje. aktoriai Jeremy Renner ir Elizabeth Olsen atliko geriausius savo karjeros vaidmenis. už kuriuos jiems prognozuojama Oskaro nominacija. Pats režisierius šį filmą vadina geriausiu ir asmeniškiausiu savo kūriniu. kalbančiu apie gyvenimo sunkumus. visuomenės susiskaldymą ir tėvų-vaikų santykius.

Komentarai

Top filmai