[/aviable]
Filmai online


Ziuri.net » Animacija » UŽSIMASKAVĘ ŠNIPAI (2019) / Spies in Disguise

UŽSIMASKAVĘ ŠNIPAI (2019) (2019) Spies in Disguise

UŽSIMASKAVĘ ŠNIPAI (2019) / Spies in Disguise BDRip
  • Metai: 2019
  • Šalis: USA
  • Žanras: Animacija, Veiksmo, Nuotykių, Komedija, Šeimai, Fantastinis
  • Kalba: Lietuvių subtitrai
6.8 7078
1h 42min

Aprašymas

Bebaimis Lencas Sterlingas yra kiečiausias šnipas pasaulyje. Nėra užduoties, kurios jis neįvykdytų; sugebėjimo, kurio nebūtų įvaldęs; pavojaus, kurio išsigąstų ir priešo, kurio nenugalėtų. Absoliučiai neįmanomas misijas jis galėtų atlikti užrištomis akimis, o eilinį kartą išgelbėtų pasaulį net vidury nakties, pažadintas iš miego.

Visiška Lenco priešingybė yra moksliukas Valteris. Jis nemoka bendrauti su žmonėmis, bijo savo paties šešėlio, o užrištomis akimis sunkiai surastų kelią iki nuosavo tualeto. Tačiau Valteris yra nuostabus mokslininkas, kurio idėjos, išradimai ir prietaisai turėtų pagelbėti sunkiose misijose.

Nuolat eksperimentuodamas, vieną dieną Valteris truputį prisižaidžia: jo moksliniai bandymai Lencą paverčia... balandžiu. Super elegantiškas ir žavus šnipas tampa burkuojančiu balandžiu išsprogusiomis akimis. Atvirtimo žmogumi procesas – nei rgeitas, nei paprastas, o pasaulio gelbėjimas – nelaukia! Keistoji porelė turi staigiai išmokti dirbti kartu, nes pavojus didėja sulig kiekviena minute...

Komentarai

Top filmai