[/aviable]
Filmai online


» » Mūsų kaimynai marsupilamiai (2 sezonas) / Nos voisins les Marsupilamis

Mūsų kaimynai marsupilamiai (2 sezonas) (2012-€“) Nos voisins les Marsupilamis

Mūsų kaimynai marsupilamiai (2 sezonas) / Nos voisins les Marsupilamis BDRip
  • Metai: 2012-€“
  • Šalis: France
  • Žanras: Animacija
  • Kalba: Lietuvių kalba
26min

Aprašymas

Prieš 60 metų dailininko Andrė Frankeno sukurti žvėriukai marsupilamiai atgyja nuotaikingame seriale. Tai nepaliaujamai savo kalba čiauškantys padarėliai geltonu, juodom dėmelėm taškuotu kailiu, didelėm smalsiom akim ir ilga kibia uodega, tampančia ir transporto priemone, ir ginklu, o kartais ir meškere. Gyventi šių padūkusių, beždžionėles primenančių padarėlių kaimynystėje – tikrai nenuobodu. Kiekviena keturių vaikų ir kiek pamišusio tėčio diena su marsupilamiais – vis naujas ir smagus nuotykis.

Komentarai

Top filmai